You are currently viewing Bubble Football

Bubble Football to bardzo widowiskowy i zabawny sport jak i również zbiór gier i zajęć ruchowych. Zawodnicy biegają za piłką ubrani w wielkie przezroczyste kule, z których wystają im tylko nogi. Kule zderzają się ze sobą, a uwięzieni w nich zawodnicy turlają się we wszystkie strony. Każda interakcja na boisku kończy się spektakularnymi fikołkami i przewrotami. Zawodnicy stawiają się na boisku z perspektywą niezłego ubawu i kapitalnej zabawy, jaką daje im gra w dmuchanej kuli.

Gdzie?

W kulach można bawić się na boisku, trawie, piasku, śniegu, tartanie lub w hali sportowej. Jedyny warunek jaki musi być spełniony jest to gładkie podłoże bez ostrych przedmiotów które mogłyby uszkodzić nasze piłki.

Szukasz sportowych atrakcji podczas organizacji urodzin, eventów, różnego rodzaju pikników lub przeprowadzenia treningu bubble football w akademiach czy klubach sportowych. SPOTKANIA ZE ZNAJOMYMI, POPRAWINY, WIECZÓR KAWALERSKI&PANIEŃSKI, SPOTKANIA INTEGRACYJNE, IMPREZY FIRMOWE, IMPREZY CHARYTATYWNE

Czy to bezpieczne?

Absolutnie tak. Zabawa dzięki napełnionej powietrzem, sprężystej kuli staje się o wiele bardziej bezpieczna niż klasyczny sport. Podczas pobytu w naszej kuli możliwe są zderzenia, ekwilibrystyczne przewrotki czy akrobacje bez martwienia się o kontuzje, gdyż nasze kule zawsze w sposób bezpieczny amortyzują napompowanego uczestnika.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy doświadczeni w organizacji wielu imprez. Zapewniamy kompleksową organizację turniejów piłkarskich, czy wyjazdów integracyjnych i team buildingowych.

MOBILNOŚĆ:

Działamy na obszarze całej Polski. Dojeżdżamy na miejsce i zapewniamy obsługę

W pakiecie taniej:

Zamawiając bubble football za połowę ceny otrzymasz pokazy trików piłkarskich w wykonaniu mistrza Polski.